Publikováno

Valentýnská soutěž o vibrátor !

vibsou - Valentýnská soutěž o vibrátor !

Co byste měli vědět o vibrátoru? 

Vibrátor je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak stimulovat klitoris a přivodit ženě orgasmus. Pamatujte si, že vibrátor mohou s klidem používat i ty ženy, kterým v milostném vztahu nic nechybí. Vibrátor poslouží pouze jako něco, co ženy navnadí a zpříjemní jim milování, pak už hlavní roli přebírá samozřejmě muž.

Co byste měli vědět, když vibrátor běžně používáte?

Světem kolují fámy, že ženy, které často používají vibrátor, pak nenacházejí uspokojení čistě u mužů. Opak je pravdou. Používáním vibrátoru se vlastně cvičíte a trénujete tak rychlého dosažení orgasmu. Nemusíte se bát, že by vibrátor škodil pravému vztahu.

Pokud si dopřáváte vaginální i anální hrátky, určitě je dobré mít vibrátory dva. Ten anální by měl být tenčí. V případě anální stimulace je taky vhodné použít lubrikant. Jestliže uspokojení provádíte pouze s jedním vibrátorem, začněte vždy ,,vepředu‘‘ a postupujte ,,dozadu‘‘. Tímto pořadím se vyhnete případné vaginální infekci, která rozhodně není příjemná.

O vibrátor je třeba se náležitě starat. Pamatujte si, že k těm, které mají na povrchu silikon, se hodí lubrikanty na vodní bázi. Jiné by mohly narušit jemný silikonový povrch vibrátoru.

Ochranu potřebuje vibrátor i v případě, že s ním jakkoliv manipulujete. Uchovávejte ho v obalu, případně ho vždy rozkládejte. Vždyť je to věc, která se v těch nejlepších okamžicích stává součástí vašeho těla.

Máte už doma svého pomocníka? Pokud ne nebo by se vám hodil nový, můžete si o něj s magicwand.cz zasoutěžit!

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte vibrační pomůcku.

S jakými lubrikačními gely je doporučeno používat silikonové vibrační pomůcky?

  1. a) s gely na vodní bázi
  2. b) s gely na silikonové bázi
  3. c) s gely na olejové bázi

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail obchod@magicwand.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž Valentýn”.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat od 6. 2. 2018 do 12.2.2018.

12.2.2018 bude náhodně vybrán výherce, který správně odpověděl na soutěžní otázku. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Pokud nevyhrajete, nebo nechcete nic nechávat náhodě a vibrátory či masážní hlavice můžete zakoupit na www.magicwand.cz .

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE
I. Obecná ustanovení
1. Soutěž probíhá na území České republiky.
2. Účastníkem soutěže se stává uživatel, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen “soutěžící”). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.
3. Organizátorem soutěže je provozovatel webové stránky magicwand.cz (dále jen “provozovatel”).
4. Soutěž je určená výhradně čtenáře magazínu magicwand.cz, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.
5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.
6. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.
9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel výherce vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.
10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.
11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.
12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

II. Základní mechanismus soutěže
1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.
2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z otázky, kterou následně odešle emailem na obchod@magicwand.cz. Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.
3. Provozovatel vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

III. Předání výher
1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.
2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.
3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

Vybírat můžete z naší široké nabídky

7 komentářů u „Valentýnská soutěž o vibrátor !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *