Publikováno

Erotické pomůcky

Bez názvu 2 - Erotické pomůcky

Občas je ozdravující okořenit si samotný sex nějakým experimentem. Erotická pomůcka vám může v ložnici dopomoci k daleko lepšímu a intenzivnějšímu sexu. Existuje mnoho důvodů proč ji zkusit, ať už v páru nebo vy sami na sobě. Například výzkum v USA naznačuje, že většina žen alespoň jednu sexuální hračku doma vlastní. Mnoho žen (i mužů) prozrazuje, že pomocí erotické pomůcky mají lepší a intenzivnější vyvrcholení než při samotném styku s partnerem. Kombinace těchto pomůcek a společných dotyků může vaše sexuální vzrušení pozvednout daleko výše.

Druhy erotických pomůcek

Na trhu existuje mnoho typů a druhů erotických pomůcek, které si můžete vybrat. Ze začátku se to může zdát trochu skličující, ale po získání základních zkušeností přesně zjistíte, jaká hračka vám vyhovuje a přináší maximální uspokojení a vyvrcholení. Pokud budete chtít do těchto intimních hrátek přivést i partnera, tak se zkuste vcítit do jeho kůže, co by mu vyhovovalo a co by se mu líbilo. Níže máme pár tipů a nápadů, jak si zábavnou formou vybrat tu správnou hračku.

Přiblížení sexuální hračky

Pokud si už některou hračku ozkoušíte a zjistíte, která vám vyhovuje, tak je potřeba do toho zapojit i vašeho partnera. Mělo by to být formou vzájemného objevování a naslouchání. Bez společné komunikace nedosáhnete žádné rozkoše a potěšení. Tyto erotické pomůcky vám mohou vylepšit jak váš sex, tak i společné souznění. Společná komunikace, vnímání, naslouchání a respekt je klíčem ke všemu.

Pro některé páry se může jednat zprvu o tabu, o kterém si ani nepřejí (stydí se) mluvit. Je potřeba si uvědomit, že erotické pomůcky do vaší ložnice mohou přinést rozkoš a vášeň, ale musí to vzejít od obou partnerů společně. Je potřeba plně respektovat partnera, protože ze začátku nemusí plně sdílet vaše choutky a sexuální touhy. Mělo by se jednat o zábavný experiment, který láká oba partnery. Je vhodné mít mezi sebou otevřenou diskuzi a nestydět se nad konkrétními fantaziemi a sexuálními touhami mluvit. Tyto experimenty a hračky mohou vylepšit vás společný sexuální život do božských výšin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *