Publikováno

Womanizer recenze

Womanizer recenze

Když jsem poprvé slyšela o nové hračce s názvem Womanizer, první co se mi v hlavě vybavilo byla laciná písnička o děvkaři od Britney Spears. S melodií v hlavě jsem začala přemýšlet nad tím, jak taková nevibrující hračka, která se ani nedotýká klitorisu, může fungovat. O pár dní později jsem se k té myšlence vrátila. O pár měsíců později jsem svůj Womanizer vyndala z krabice, zapnula a nedůvěřivě přiložila ke klitorisu. O pár minut později jsem za sebou měla čtyři neskutečné orgasmy a nemohla jsem si ani dojít pro skleničku s pitím. Za mě je tahle hračka opravdová bomba! (Která vám vybuchne na tom správném místě).

Womanizer je revolucí a naprostou novinkou v erotických hračkách pro ženy. Nic podobného jsem ještě neviděla a to jsem se domnívala, že už mě nemůže na pomůckách vůbec nic překvapit. Stalo se! Funguje bez vibrací a bez přímé stimulace a jediné, co se bude starat o vaše blaho, je vzduch. Womanizer slibuje orgasmus do dvou minut, intenzivní, mnohonásobné orgasmy a vyvrcholení i v případě, že jste ho doposud nezažila. Po přiložení silikonového nástavce zlehka nasaje váš klitoris a pomocí různých tlakových vln ho stimuluje naprosto jinak, než jsme byly zvyklé.

womanizer 300x99 - Womanizer recenze

Womanizer se dodává spolu s nabíječkou (je možné nabíjet i přes USB) a náhradním silikonovým nástavcem v praktickém růžovém obalu. Já mám obaly, pouzdra a různé sáčky na pomůcky moc ráda, protože je tak můžu diskrétně a v bezpečí skladovat, pouzdro na Womanizer je pevné, velké a odolné, takže ideální i na cesty. V okamžiku, kdy jsem hračku vybalila, mě překvapila velikost. Je docela velký, tedy na to, že se má věnovat čistě jen klitorisu jsem čekala něco o dost menšího. Provedení působí luxusním dojmem, ať už je to barevná kombinace nebo třpytivý kamínek na ovládání. Kdo má slabost pro krásné věci, určitě ocení výběr z různých barevných, kamínkových a třpytivých kousků. Já vybrala černou klasiku v kombinaci s divočinou geparda.  Ovládání je naprosto jednoduché a po zapnutí silikonový nástavec začne červeně svítit a Womanizer začne hučet, jak nasává vzduch. Tohle hučení mě překvapilo, je totiž na můj vkus docela silné, ale po přiložení ke kůži se výrazně sníží. Myslela jsem, že sání ucítím, když ho přiložím k ruce, ale nic se nestalo. Začínala jsem být lehce skeptická, protože miluji silné vibrace a tohle zatím moc silně nevypadalo.

Spletla jsem se a o jeho síle jsem se přesvědčila hned, jak jsem ho přiložila ke klitorisu. Je to opravdu neskutečné! Vážně nepřeháním, když řeknu, že tohle jsem ještě nezažila při žádné stimulaci, ať už jakoukoli pomůckou, rukou nebo jazykem. Je to bezkonkurenční! Každá z nás zná nějakou rádoby převratnou novinku, kterou reklamy vyzdvihují do nebes, ale nakonec je to něco úplně obyčejného, tady tomu tak není a já s reklamou (snad poprvé) souhlasím! S doprovodem toho nejméně intenzivního programu jsem do minuty měla dlouhý orgasmus. A pak další. Vyvrcholení s Womanizerem je táhlé, takové to, že cítíte snad každým kouskem těla, že to přijde a tělem vám proudí vlny horka a mravenčení. Masturbace je v tomhle případě z mého pohledu trošku zvláštní, přece jen jsem zvyklá na to stimulovat celou oblast, hračkou různě pohybovat a jen přiložit a nechat ruku na jednom místě je zkrátka něco nového. Dosáhnout orgasmu za pomocí Womanizeru je snadné a přímočaré až vás to překvapí. Zkrátka přiložíte a okamžitě jste na vrcholu a to nepřeháním! Trošku jsem se obávala toho, zda na mě bude vůbec fungovat, když jsem zvyklá na opravdu výrazné dráždění pomocí vibrací, ale zjistila jsem, že tahle “vzduchová” stimulace je o dost silnější a příjemnější. (Vlastně nevím, jestli mi teď bude “obyčejný” orgasmus stačit ☺) Celkem pět stupňů sání uspokojí úplně každý klitoris a když mě dokáže přivést k orgasmu ten první stupeň a naopak poslední už je na mě až příliš, nemusíte se bát. Po čtvrtém orgasmu během pěti minut jsem měla klitoris tak příjemně citlivý, že mi dělalo problém udržet Womanizer na svém místě. Výhodou stimulace vzduchem je i to, že po takových divokých orgasmech není klitoris přecitlivělý a podrážděný, jako tomu je, když používáte “tvrdé” pomůcky.

Jsem neskutečně spokojená a za Womanizer bych vážně vyměnila všechny hračky, které mám. Takže i proto jsem už o něco více ztotožněná z jeho podle mě dost vysokou cenou. Ne, není to málo, ale je to za takový styl vzrušení, že se opravdu vyplatí. Vůbec mi v tomhle případě nevadí, že není voděodolný (protože myslím, že by reálně hrozilo že bych se utopila v tom ohromujícím orgasmu ☺). Pokud bych měla něco vytknout tak je to určitě hučení, které vydává, se slabším by to byla naprostá dokonalost. Touhle recenzí to určitě nekončí! Sama jsem zvědavá na další a další akce s Womanizerem, zkusím ho určitě použít také na bradavky, při sexu, nebo v kombinaci s jinou pomůckou (třeba nějaké dildo nebo anální kolík?). Zatím jsem si s ním užila během dvou dnů minimálně deset orgasmů a pomalu zjišťuji, jak si užívat pomocí různé intenzity “sání”.

Nabídku tohoto druhu výrobku naleznete v naší rubrice:

Stimulátory klitorisu | Clit suck massagers

zdroj: http://vanilopka.blogspot.cz/2015/09/womanizer-recenze.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *