Publikováno

Mokrý orgasmus aneb Magic wand massager

Mokré orgasmy

Poprvé v životě jsem zažila mokrý orgasmus a hroznou ironií je, že se tomu stalo pár týdnů po rozchodu s přítelem, se kterým jsme se o to snažili řady měsíců.

Ahoj všem ženám a dívkám,
jaké jsou vaše zkušenosti s mokrým orgasmem? Mně se to poprvé podařilo dnes při masturbaci, kdy z ničeho nic se to stalo. Přijde mi to docela vtipné, protože s bývalým partnerem jsme spolu byli 4 roky a posledních několik měsíců se o to oba snažili, protože se mi ta představa líbila a vzrušovala, ale nikdy se to nepovedlo. Což mě mrzelo kvůli nám oběma, ale teď se to podařilo hned třikrát po sobě s masážní hlavicí

Každý trik a rada, jak toho docílit, vřele přijímám! Díky.

Ahoj, já ho nikdy nezažila, tak bys mohla dát spíš ty nějakou radu jak toho docílít, už jsem o tom hodně četla, ale nějak mi to pořád nejde..vlastně mívám akorát klitoriální orgasmus, vaginální jsem zažila pouze jednou, součastný přítel by si přál abych vyvrcholila, ale taky nic, je mi 21, tak snad to ještě příjde..

Možná právě proto, že jste se s přítelem tak snažili, se vám to nikdy nepovedlo. Trik k dosažení ale asi žádný nemám – prostě si sex nebo masturbaci užívej a na nic přitom nemysli, vždyť sama jsi napsala, že to teď přišlo z ničeho nic

Já si myslím, že i dost zaleží na chemii mezi partnery. S někým jsem ho nedosahla nikdy, s jiným hned napoprvé a ne jednou  Žádnou speciální techniku ale nemám, vždy to přijde samo..

Já jsem tady o tom před časem už psala. S manželem nezažívám orgasmus vůbec, protože na mne při sexu kašle. Orgasmus jsem vždy zažívala jen při masturbaci. Ale už to bude víc jak rok, kdy chodím na erotické masáže u nás v H.K. a při té masáži často mokrý orgasmus zažívám. Je to možná také tím, že ta masáž celého těla trvá zhruba 2h. a tak jsem dokonale uvolněná, což při normálním styku s partnerem není možné. Nevím jestli by nějaký muž vydržel souložit, nebo se milovat 2h. Tady tedy k souloži nedochází. Je to jen masáž rukou. Dosahuji toho (mokrého orgasmu) v leže na zádech, kdy mě p. masér masíruje jednou rukou vevnitř, takhle nějak tlakem prstů v pochvě směrem k břichu a druhou rukou jemně prsty z vrchu vibruje přes klitoris. Nevím zda to popisuju přesně. Jsem vždy v úplné extázi. Zvedám pánev celá se klepu a mám takové nějaké křeče jako při porodu. Nevím jestli to ze mne zrovna nějak stříká, ale je pode mnou na tom masérském stole vždy docela velká louže. Je to fantastický nádherný pocit uvolnění. Přála bych to každé ženě. Ale pokaždé se to nepovede, ale dost často.

Zažívám oba orgasmy, ale klitorální mám raději. A právě u toho se mi to včera “povedlo”. Nemám teda žádný trik, spíš jsem byla asi natolik uvolněná, že to prostě přišlo. Přitom s bývalým jsme měly skvělý sex a rozhodně jsem se před ním nestyděla, ale očividně tam stále nějaký blok byl. Byla jsem na kolenou a do zadečku si vsunula Venušiny kuličky a pak si dráždila klitoris a když jsme měla pocit, že se počůrám, uvolnila jsem se a pustila to… a nevěděla jsem pak, jestli mám spíš brečet, nebo se smát, jak silné to bylo.
A ty erotické masáže – to mě velmi zajímá, zní to skvěle.

Osobně se mi to nikdy nepovedlo, ale podle toho, co jsem četla, je mokrý orgasmus spojený vaginálním, ne klitorálním.

Tak já se o to taky snažím dost dlouho s přítelem. Hodně jsme toho nastudovali o technice, zkoušel to nejdřív prstama – jen stimulovat bod g a druhou rukou tlačit dlaní na močák – a nic. Poté jsme to zkoušeli s robertkem, který má takový vroubkovaný konec, to mi bylo vždy extrémně příjemné – velmi rychlé posuny sem a tam, jenže to přítel nevydržel tak dlouho a furt jsem u toho musela myslet na to, jak se mi krátí čas a že jeho ta ruka bolí při takové práci. No a potom, zničehonic – vyzkoušela jsem ten nejsilnější vibrátor na světe, co se často ukazuje v pornu – Hitachi Magic Wand, ale s takovou bílou násadou na bod G a to, co mě potkalo, bylo neuvěřitelný! V životě jsem nezažila větší slast. A ani nevím jestli to mám nazývat slast, bylo to tak intenzivní, že jsem se sama proti tomu bránila. Kdyby mě přítel nedržel za nohy a Hitachi ve mně, tak nevím jestli bych to já vydržela. Takhle jsem se dostala až do orgasmických nebes a stříkala straaašně moc. Čtyřikrát za sebou každých pět sekund….no je to síla holky.

Tak to je přesně ono! Takhle nějak to probíhá při té erotické masáži, když se povede mokrý orgasmus. Nevím jestli stříkám 4x každých 5 sekund, jsem při tom v takovém nějakém transu, ale ten pocit jak tady popisuješ, tak ten tam takový je.

Wau, ja chci taky?  Taky jsem uvažovala že si pořídím pomocník.

       

      Napsat komentář

      Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *