Publikováno

Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?

sex toys feature - Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?

Chcete si zpestřit sex? Užívat si ho plnými doušky? Které pomůcky by neměly ve vaší sexy sbírce chybět? Přečtěte si náš drobný milostný ,,tahák‘‘.

 

Magic Wand Massager

Magic Wand – masážní hlavice v překladu tedy kouzelná hůlka. Tato erotická pomůcka je s velkou oblibou přezdívána také „nejlepší kamarádka žen“, původně však tento stroj měl sloužit jako masážní přístroj. Pravý účel, ke kterému byla tato „kouzelná hůlka“ vůbec vyrobena byl čistě relaxační, tedy konkrétně se měla využívat na masáže krku, zad, ramen, zatuhlých svalů a zablokovaných nervů. Původně se jednalo tedy čistě o masážní přístroj určený zejména pro rekonvalescenci a relaxaci. Velkou popularitu si „kouzelná hůlka“ získala zejména díky silnému motoru a schopnosti dovézt k orgasmu nejen každou ženu. Magic Wandu se nemůže vyrovnat žádný jiný vibrátor a pro řadu lidí se stala tato pomůcka neodmyslitelnou součástí jejich sexuálního života. Magic Wand však není určena jen pro ženy, jak by se dalo na první pohled zdát. I muži si mohou přijít na své a to nejen díky vibracím, ale hlavně díky celé řadě speciálně tvarovaných nástavců. Mnoho mužů dokonce samo kupuje tuto pomůcku na zpestření a oživení partnerského sexuálního života, což oceňují zejména jejich partnerky.

mw 1 - Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?

Vibrátor

 

Nejkupovanějším erotickým doplňkem je již několik let je vibrátor. Poznejte vibrující potěšení, které vám přinese vaginální orgasmus. Existuje mnoho druhů vibrátorů – anální, speciální pomůcky zaměřené na bod G, kombinované nebo duální. Vyberte si ten svůj.

vibr - Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?

 

Pouta a provazy

 

Staňte se na čas mučedníkem nebo si naopak vyberte svou oběť. Zahrajte si nebezpečnou postelovou hru s těmito pomůckami. Jak se bude vašemu partnerovi nebo vaší partnerce dařit se svázanýma rukama? Vyberte si pouta v designovém provedení nebo sáhněte po kožených proužkách, které zajistí to, že se při vaší hře nijak v zápěstí nezraníte.

Leading The Stud To Sex Toys - Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?

 

458x258 db04c6da96991fd6835bbac874a5d278 - Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?Venušiny kuličky

 

Šňůrka spojující dvě kuličky, které v sobě mají ještě jednu menší kuličku. Ta se při každém vašem pohybu kousek pootočí a narazí do vnějšího obalu. Díky tomu budete na vaginální stěně cítit příjemný pocit slasti. Tato sexuální pomůcka má i zdravotní výhodu. Významně totiž posiluje pánevní dno, je doporučována ženám po porodu.

 

 

Důtky

 

Pomocí důtek můžete svého sexuálního společníka šimrat, štípat, ale i udeřit. Zjistěte, co má ten druhý rád. Tato novinka vám v posteli přinese nové vzrušující potěšení. Není divu, že i v proslulé knize s názvem 50 odstínů šedi se tato pomůcka objevuje úplně nejčastěji. Vyzkoušejte spojení důtky s maskou přes oči. Díky ní prohloubíte tělesnou citlivost.

330672 1F21P6004489 - Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?

 

Nakupte své nové hračky na magicwand.cz. Prohlédněte si i další zajímavou nabídku tohoto e-shopu. Zapomeňte na tradice a zvyšte svůj postelový level!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *